Beste bezoeker,

De opkomsttijden zijn tot aan de zomervakantie anders dan normaal! Om open te mogen hebben we een aantal wijzigingen moeten uitvoeren.

  • Bevers: zaterdag van 13:30 – 14:30 uur
  • Welpen: zaterdag van 10:30 – 12:00 uur
  • Scouts: zaterdag van 15:00 – 16:30 uur

De gemeente verplicht ons om bij te houden wie er wel en niet komt. U kunt uw kind aanmelden op de website www.veiligsporten.nu

Mocht u vragen hebben over Scouting en het coronavirus kunt u op de website van Scouting Nederland meer informatie vinden: https://www.scouting.nl/nieuws/1856-vragen-en-antwoorden-over-scouting-en-het-coronavirus-covid-19. Ook kunt u op onze website meer groepsgerelateerde informatie terugvinden, u leest dit op: www.scouting-julianadorp.nl/covid-19

Met vriendelijke groet,

Het bestuur