Vrijwilligers vacature Scouting Abel Tasman

Zin in actie in plaats van een suffe stage? Dan is het tijd voor Scouting! Bij Scouting vind je de ideale maatschappelijke stage: je bent lekker in het zonnetje aan het werk, je werkt met kinderen en leert ze tegelijkertijd ook nog iets. Die 30 uur aan maatschappelijke stage zijn voorbij voordat je het weet!

Jij gaat…

Meewerken binnen een Scoutinggroep als maatschappelijk stagiair. Je kunt hier van alles doen:

  • Het organiseren van een opkomst
  • Een speurtocht uitzetten
  • Het spelen van themafiguur
  • Een maaltijd koken

Jij bent…

  • iemand die het leuk vindt om met kinderen te werken
  • iemand die er geen bezwaar tegen heeft om zijn of haar stage in het weekend te doen
  • niet bang je handen uit de mouwen te steken
  • iemand die het leuk vindt om met andere jongeren in een team samen te werken
  • iemand die van avontuur en uitdaging houdt.

Jij krijgt…

een ontzettend leuke stage bij een Scoutinggroep! Scouting Nederland biedt jou een gave en leerzame stage waarbij je op een gezellige manier met jongeren van jouw leeftijd samenwerkt en kinderen de tijd van hun leven geeft. Doen dus!

Interesse?

Zin om direct aan de slag te gaan?
Ga naar www.scouting-julianadorp.nl
Meld je aan via [email protected]
Vragen? Bel 06-12900136