Beste bezoeker,

Het was bijna onvermijdelijk, als je de berichtgeving van afgelopen weken volgde. Het Coronavirus legt het hele land en een groot gedeelte van de wereld ‘plat’. Gezien de ontwikkelingen rond het Coronavirus en de verspreiding ervan is de keuze gemaakt de gezondheid van alle deelnemers en vrijwilligers op de eerste plaats te zetten. Dat
houdt in dat Texel2020 in het weekend van 15 t/m 17 mei NIET doorgaat.

Er wordt gekeken of Texel2020 ook nog écht in 2020 kan plaatsvinden. Als dat duidelijkere vormen aanneemt, laat ik dat ook zeker aan jullie weten.

Stel dat Texel2020 wél doorgaat op een later moment, dan vragen we je om opnieuw aan te melden. Wij kiezen voor deze constructie, omdat het natuurlijk onbekend is dat iedereen op een later moment ook kan. Maar natuurlijk hopen we op hetzelfde enthousiasme van jullie en wellicht nog meer deelnemers.

Voor diegene die hebben betaald, we gaan met de penningmeester in overleg hoe we het geld aan jullie kunnen retourneren.

Mochten er naar aanleiding van deze mail nog vragen zijn, schroom niet en stel ze gerust!

 

Met vriendelijke groet,

Het bestuur